Edukacja przedszkolna
Cichowska Anna
Deorowicz-Zawkrzewska Ewa
Edukacja wczesnoszkolna
Borowska Ewelina
Dalka Justyna
Godlewska Aleksandra
Jagaciak Katarzyna
Kwilman Małgorzata
Michalska Barbara
Rutecka Renata
Sawicka Agnieszka
Nauczyciele świetlicy
Dobiesz Ewa
Jakubiak Justyna
Lalak Agnieszka
Nauczyciele wspomagający
Biernacka Ilona
Bober Joanna
Butryn Ewa
Głoskowska Ilona
Lubańska Anna
Osik Maria
Prusik Milena
Sochaczewska Magdalena
Szymańska Anna
Świecik Karolina
Wieczorek Beata
Wilczyńska Anna
Zakrzewska Anna
Zalewska Sylwia
Zasina Jolanta
Nauczyciele bibliotekarze
Krystkiewicz Ilona
Żabińska Beata
Pedagog szkolny
Olszewska Dorota
Pedagog specjalny
Sekuła Ewa
Psycholog szkolny
Zomkowska Anna
Logopeda
Dobiesz Ewa
Zarzycka Agata
EEG Biofeedback
Sochaczewska Magdalena
Zarzycka Agata
Terapia pedagogiczna
Biernacka Ilona
Borcz Joanna
Kołakowska Aneta
Olczak Marta
Rutecka Renata
Sochaczewska Magdalena
Wilczyńska Anna
Nauczyciele przedmiotu
Bartosiewicz Agnieszka - informatyka, matematyka
Borcz Joanna - religia, wychowanie do życia w rodzinie
ks. Chruściel Łukasz - religia
Czaplicka Marzena - fizyka, chemia
Deorowicz-Zakrzewska Ewa - język angielski kl. 0-3
Dęby Marzena - matematyka
Dobiesz Ewa - język polski
Grabowska Marta - język angielski, historia
Grzywaczewska Aneta - język niemiecki, język polski
Kalczyńska Irena - język polski
Kowalska Katarzyna - język angielski
Koziatek Krzysztof - wychowanie fizyczne
Lalak Agnieszka - doradztwo zawodowe, biologia
Leszczyński Andrzej - wychowanie fizyczne
Łabanowska Marzena - przyroda, biologia, wychowanie do życia w rodzinie
Łabanowski Mirosław - informatyka
Maciak Iwona - język polski
Michałowska Joanna - język angielski
Milaniuk Joanna - język angielski
Molenda Jolanta - technika, plastyka, muzyka, edukacja dla bezpieczeństwa
Myślińska Monika - geografia
Nawrocka Ilona - muzyka, plastyka
Paszko Anna - matematyka
Piwowarski Piotr - wychowanie fizyczne
Reks Elżbieta - wychowanie fizyczne
Roczeń Elżbieta - język polski
Staniszewska Marlena - historia, WOS
Szczepkowski Janusz - matematyka
Szpakut Izabella - język polski
Szynkiewicz Renata Monika - matematyka
Wilczyńska Anna - informatyka
Wiśniewska Danuta - matematyka
,,Więcej nas łączy niż dzieli”
06-500 Mława
ul. Żołnierzy 80 P.P. 5