Drodzy Rodzice,
z radością informujemy, że nasza szkoła pomyślnie przeszła pierwszy etap kwalifikacji do Turnieju Aktywnych Szkół MultiSport (ASM) i dostała się do rozgrzewki!
W związku z tym, we poniedziałek, dnia 4 marca 2019 r.w Szkole Podstawowej nr 6 (sala gimnastyczna) o godzinie 16.00 odbędą się Warsztaty Konsultacyjne z udziałem moderatora ASM, na które chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić.
Rozgrzewka to moment budowania drużyny i przygotowania Planu Treningowego. Drużynę Aktywnej Szkoły, razem z dziećmi i nauczycielami, powinni tworzyć także rodzice, przedstawiciele lokalnych władz, mediów, a może nawet przedsiębiorców.


Na tym etapie, przy dużym wsparciu organizatorów, szkolna drużyna tworzy swój plan treningowy na czas udziału w programie, czyli propozycję wprowadzenia prostych, niskobudżetowych zmian, które niemal z dnia na dzień mogą przynieść efekt w postaci dodatkowych, aktywnie spędzonych minut w szkole.

Liczymy na Waszą obecność i aktywny udział w tworzeniu planu. :)

Zapraszamy także na stronę internetową programu, gdzie z pewnością znajdą Państwo wiele przydatnych informacji:
https://aktywneszkoly.pl,
(profil facebook: https://www.facebook.com/AktywneSzkolyMultiSport/)