Wykaz podręczników na rok szkolny 2020/2021 (które zakupują rodzice).

Podręczniki do religii

Klasa „0” – JESTEŚMY DZIEĆMI BOGA. (podręcznik i ćwiczenie, jedna książka), wyd. WAM

Klasa I – W IMIĘ OJCA I SYNA, I DUCHA ŚWIĘTEGO. (komplet cz. 1 i cz. 2), wyd. Katechetyczne – Warszawa (autorzy: ks. Rafał Szewczyk, Aneta Frączak, Małgorzata Korzeniewska, ks. Jan Staruchowicz)

Klasa II – KOCHAMY PANA JEZUSA. (podręcznik + karty pracy dla uczniów) wyd. „Święty Wojciech” – Poznań

Klasa III – PRZYJMUJEMY PANA JEZUSA. (podręcznik + karty pracy dla uczniów) wyd. „Święty Wojciech” – Poznań

Klasa IV – JESTEM CHRZEŚCIJANINEM. (podręcznik) wyd. „Święty Wojciech” – Poznań

Klasa V -  BÓG NAS SZUKA. (podręcznik) Wyd. Katechetyczne – Warszawa (autorzy: ks. Mariusz Czyżewski, ks. Michał Polny, Dorota Kornacka, Michał Małek, s. Martyna Ujazdowska)

Klasa VI – WIERZĘ W KOŚCIÓŁ. (podręcznik) wyd. „Święty Wojciech” – Poznań

Klasa VII – SPOTKANIE ZE SŁOWEM. (podręcznik) wyd. „Święty Wojciech” – Poznań

Klasa VIII – ABY NIE USTAĆ W DRODZE. (podręcznik) wyd.  „Święty Wojciech” – Poznań

W roku szkolnym 2020/2021 uczniowie klas I – VIII  otrzymują podręczniki i ćwiczenia  w ramach dotacji rządowej. Kupują tylko podręcznik do religii (zgodnie z podanym wykazem).

Rodzice uczniów oddziałów zerowych zakupią podręczniki (do realizacji podstawy programowej wychowania przedszkolnego) we wrześniu 2020 roku u przedstawiciela wydawnictwa WSiP. Indywidualnie kupują podręcznik do religii (zgodnie z podanym wykazem).