Start
Kanał YouTube
images/baner2szarosc_1629_600.png

Dziennik elektroniczny

 

 Dziennik elektroniczny

Przejdź

Nasz Facebook

 

Nasz profil FB

Przejdź

Ważne informacje

 

 Warto przeczytać

Ogłoszenia

 Uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2020/2021 w naszej szkole odbędzie się w hali sportowej 1.09.2020 r. o godzinie 1000. Na udział w niej, w tej wyjątkowej sytuacji zapraszamy tylko uczniów klas pierwszych i czwartych. Specjalnie dla nich zostaną przygotowane dwa wejścia, oddzielnie dla każdej z grup. Oba będą oznaczone i znajdują się od  strony parkingu, szlabanu – pierwsze przeznaczone dla uczniów klas czwartych, natomiast drugie dla klas pierwszych.

 Dnia 2 września 2020 roku w naszej szkole odbędą się zajęcia z wychowawcami klas. Szczegółowe informacje z tym związane będą dostępne w Librusie.

 W związku z panującą pandemią, w celu zapewnienia maksymalnego poziomu bezpieczeństwa wszyscy uczniowie podczas pobytu w szkole są zobowiązani do noszenia maseczek lub przyłbic. Ponadto ze względu na specyfikę lekcji informatyki, uczniowie na czas pobytu w pracowni komputerowej przynoszą jednorazowe rękawiczki.

Dyrektor Szkoły