Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Pracownicy pedagogiczni

Edukacja przedszkolna

Cichowska Anna

Żuchowska Aleksandra

Edukacja wczesnoszkolna

Bober Joanna
Borowska Ewelina

Dalka Justyna
Jagaciak Katarzyna
Kwilman Małgorzata
Michalska Barbara
Rutecka Renata
Nauczyciele świetlicy
Jakubiak Justyna
Lalak Agnieszka

ks. Grąbczewski Paweł

Nauczyciele wspomagający

Biernacka Ilona

Butryn Ewa

Deorowicz-Zakrzewska Ewa

Głoskowska Ilona

Kryszkiewicz Anna

Kupińska Karolina

Lubańska Anna

Osik Maria
Prusik Milena

Sekuła Ewa
Sochaczewska Magdalena
Szymańska Anna

Świecik Karolina
Wieczorek Beata
Wilczyńska Anna

Zalewska Sylwia
Zasina Jolanta

Nauczyciele bibliotekarze

Krystkiewicz Ilona
Żabińska Beata 

Pedagog szkolny

Dobrowolska Małgorzata
Olszewska Dorota

Psycholog szkolny
Zomkowska Anna

Logopeda

Dobiesz Ewa

Dobrowolska Małgorzata
Maciak Iwona
Zarzycka Agata

Specjaliści

Olczak Marta 

Zembrzycka Anna

EEG Biofeedback

Olszewska Dorota

Zarzycka Agata

Terapia pedagogiczna

Cichowska Anna

Biernacka Ilona

Borcz Joanna

Rutecka Renata

Wilczyńska Anna

Nauczyciele przedmiotu

Bagiński Andrzej - wychowanie fizyczne

Bartosiewicz Agnieszka - informatyka

Borcz Joanna - religia

Czaplicka Marzena - fizyka, chemia

Czugaj Joanna - historia
Dąbrowska Monika - język angielski
Dęby Marzena - matematyka

Dłubisz Arkadiusz - wychowanie fizyczne

Dusza Mirosława - religia, wychowanie do życia w rodzinie
Grabowska Marta - język angielski

ks. Grąbczewski Paweł - religia, wychowanie do życia w rodzinie
Grzywaczewska Aneta - język niemiecki, język polski

Jakubiak Justyna - plastyka, technika
Kalczyńska Irena - język polski

Kłos Marta - matematyka, fizyka
Kowalska Katarzyna - język angielski

Koziatek Krzysztof - wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

Lalak Agnieszka - doradztwo zawodowe, biologia

Leszczyński Andrzej - wychowanie fizyczne
Łabanowska Marzena - przyroda, biologia
Łabanowski Mirosław - informatyka

Maciak Iwona - język polski
Matusiak Agnieszka - matematyka

Michałowska Joanna - język angielski

Myślińska Monika - geografia
Nawrocka Ilona - muzyka, plastyka

Paszko Anna - matematyka

Piwowarski Piotr - wychowanie fizyczne

Reks Elżbieta - wychowanie fizyczne

Roczeń Elżbieta - język polski

Staniszewska Marlena - historia, WOS
Szczepkowski Janusz - matematyka
Szpakut Izabella - język polski

Szwęch Tomasz - wychowanie fizyczne

Szynkiewicz Renata Monika - matematyka

Tkaczuk Marta - chemia
Wiśniewska Danuta - matematyka

Data dodania: 2021-02-21 17:27:56
Data edycji: 2021-08-31 09:49:45
Ilość wyświetleń: 6002

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy!
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy!
Zobacz

Partnerzy

Motto

,,Więcej nas łączy niż dzieli”

Cytat
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook