Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Pracownicy pedagogiczni

Edukacja przedszkolna

Cichowska Anna

Dalka Justyna

Deorowicz-Zakrzewska Ewa

Świecik Karolina

Edukacja wczesnoszkolna

Bober Joanna
Borowska Ewelina
Jagaciak Katarzyna
Kwilman Małgorzata
Michalska Barbara
Rutecka Renata
Walczak Hanna

Woźniak Klaudia
Nauczyciele świetlicy
Jakubiak Justyna
Lalak Agnieszka

Staniszewska Marlena

Nauczyciele wspomagający

Biernacka Ilona

Głoskowska Ilona

Kryszkiewicz Anna

Kupińska Karolina

Lubańska Anna

Myślińska Monika

Osik Maria
Prusik Milena

Radzka Anna

Sekuła Ewa
Sochaczewska Magdalena
Szymańska Anna
Wieczorek Beata
Wilczyńska Anna

Zalewska Sylwia
Zasina Jolanta

Nauczyciele bibliotekarze

Kowalska Ewa 
Żabińska Beata 

Pedagog szkolny

Dobrowolska Małgorzata
Olszewska Dorota

Psycholog szkolny
Zomkowska Anna

Logopeda

Dobrowolska Małgorzata
Maciak Iwona
Zarzycka Agata

Specjaliści

Kozion Anna

Olczak Marta 

Zembrzycka Anna

EEG Biofeedback

Olszewska Dorota

Zarzycka Agata

Terapia pedagogiczna

Cichowska Anna

Biernacka Ilona

Borcz Joanna

Rutecka Renata

Wilczyńska Anna

Nauczyciele przedmiotu

Bagiński Andrzej - wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna

Bartosiewicz Agnieszka - informatyka

Borcz Joanna - religia

Czaplicka Marzena - fizyka, chemia

Czugaj Joanna - historia
Dąbrowska Monika - język angielski
Dęby Marzena - matematyka

Dłubisz Arkadiusz - wychowanie fizyczne

Dusza Mirosława - religia, wychowanie do życia w rodzinie
Grabowska Marta - język angielski

ks. Grąbczewski Paweł - religia, wychowanie do życia w rodzinie
Grzywaczewska Aneta - język niemiecki, język polski
Kalczyńska Irena - język polski
Komorowska Anna - przyroda, geografia
Kowalska Katarzyna - język angielski

Koziatek Krzysztof - wychowanie fizyczne
Kurkiewicz Paweł - historia, WOS, informatyka

Lalak Agnieszka - doradztwo zawodowe

Leszczyński Andrzej - wychowanie fizyczne
Łabanowska Marzena - przyroda, biologia, wychowanie do życia w rodzinie
Łabanowski Mirosław - informatyka

Maciak Iwona - język polski
Matusiak Agnieszka - matematyka

Michałowska Joanna - język angielski
Molenda Jolanta - technika, plastyka, edykacja dla bezpieczeństwa
Nawrocka Ilona - muzyka, plastyka
Piotrkowska Bożena - fizyka, chemia

Piwowarski Piotr - wychowanie fizyczne

Przetakowska Zuzanna - matematyka

Reks Elżbieta - wychowanie fizyczne

Roczeń Elżbieta - język polski
Szczepkowski Janusz - matematyka
Szpakut Izabella - język polski

Szwęch Tomasz - wychowanie fizyczne

Szynkiewicz Renata Monika - matematyka
Wiśniewska Danuta - matematyka

Zabłocka Danuta - język polski

Data dodania: 2021-02-21 17:27:56
Data edycji: 2021-04-20 19:47:12
Ilość wyświetleń: 701

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy!
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy!
Zobacz

Partnerzy

Motto

,,Więcej nas łączy niż dzieli”

Cytat
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Facebook