Ogłoszenia
Kanał YouTube

     Szanowni Państwo,

rusza rekrutacja do klas pierwszych oraz oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 6  na rok szkolny 2020/2021. Wszystkie zainteresowane osoby proszę o dokładne zapoznanie się z zamieszczonymi dokumentami i we właściwym terminie zgłoszenie się do sekretariatu szkoły.
Piotr Piwowarski
Dyrektor
Szkoły Podstawowej nr 6 w Mławie

REKRUTACJA PRZEDSZKOLE
Postępowanie rekrutacyjne do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 6 w Mławie prowadzone jest z wykorzystaniem systemu informatycznego. Wzór wniosku o przyjęcie do przedszkola oraz wszystkie niezbędne informacje dotyczące rekrutacji znajdują się  >> tutaj <<
Wydrukowany wniosek wraz z załącznikami należy podpisać (przez obojga rodziców) i złożyć w sekretariacie szkoły. 

TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW
10 luty 2020 r. godz. 8.00 – 28 luty 2020 r. godz. 15.00

Przydatne strony:

 

REKRUTACJA KLASA I

Dzieci zamieszkałe w obwodzie Szkoły Podstawowej nr 6 w Mławie przyjmowane są z urzędu na podstawie zgłoszenia rodziców (formularz podpisany przez obojga rodziców) składanego w sekretariacie szkoły.

TERMIN SKŁADANIA ZGŁOSZEŃ
Do 25 marca 2020 r.

Dzieci zamieszkałe poza obwodem Szkoły Podstawowej nr 6 w Mławie biorą udział w postępowaniu rekrutacyjnym. Rodzice składają wniosek w sekretariacie szkoły - wypełniony i podpisany (przez obojga rodziców). Do wniosku dołącza się oświadczenia.

TERMIN SKŁĄDANIA WNIOSKÓW
30 marca 2020 r. godz. 8.00 – 10 kwietnia 2020 r. godz. 15.00

Wszystkie formularze niezbędne w procesie naboru dostępne są w sekretariacie szkoły lub na stronie urzędu miasta. Można również skorzystać z linków poniżej.

Przydatne strony:

Dodatkowe informacje można uzyskać:
osobiście w sekretariacie szkoły w godz. 8.00- 16.00 
lub telefonicznie pod numerem 23 654 37 37.

Zapraszamy do naszej szkoły! Nie warto zwlekać z decyzją.