Dzień pełen atrakcji w klasie 7b

Dzisiejszy dzień był dla naszej VIIB wyjątkowy. Rozpoczęliśmy od spotkania z dziennikarzami TVP3, którzy nagrywali reportaż o nowopowstałej grze miejskiej.

Po raz pierwszy udzielaliśmy wywiadu, ale przede wszystkim dobrze bawiliśmy się odkrywając etapy ekologicznej gry.

Kolejną atrakcją była wspólna pizza w Pizzerii 105.To nagroda, którą zdobyli dla nas w Szkolnym Konkursie Kreatywność -Karolina Gołębiewska, Maja Żochowska oraz Kuba Morzyc! DZIĘKUJEMY! BYŁO PYSZNIE!

Na zakończenie udaliśmy się mławską kolejką "Guciem" do zagrody żubrów. To była nasza kolejna nagroda, zdobyta tym razem podczas występu w Kinie Kosmos, w ramach Eko - ofensywy.

Mieliśmy na prawdę dużo szczęścia, bo żubry podeszły bardzo blisko, a nasz przewodnik, wyjaśnił ze szczegółami obyczaje tych zwierząt.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się, że to był tak wspaniały dzień!

Data dodania: 2024-06-12 20:11:33
Data edycji: 2024-06-14 09:59:42