Podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu ŻOŁNIERZ POLSKI W OCZACH DZIECKA.

10 listopada 2021 r odbyło się w naszej szkole podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu „Żołnierz polski w oczach dziecka”. Celem konkursu było kształtowanie wśród uczniów postawy patriotycznej i wyrażanie jej poprzez twórczość plastyczną.

Wyniki konkursu ogłoszono podczas uroczystego apelu z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Przyznano 7 nagród głównych oraz 6 wyróżnień. Nagrody główne otrzymali: Yubin Hwang – KSP, Zuzanna Jakubiak SP6, Maja Langowska KSP, Jan Lempek SP7, Gabriela Sosińska SP7, Zuzanna Tarnowska SP6, Maja Tylicka KSP. Osoby wyróżnione: Kacper Bober SP6, Patrycja Gołębiewska KSP, Jan Kowalkowski SP2, Alicja Siemianowska SP4, Jakub Szymański SP7, Sandra Śwircz SP7.

Gratulujemy zwycięzcom! Wierzymy, że przygotowane prace są nie tylko wyrazem artystycznej osobowości, ale również okazaniem szacunku wobec osób, które składają swoje życie po to, aby pozostali obywatele mogli żyć w wolnym i suwerennym kraju.

Data dodania: 2021-11-15 21:18:27
Data edycji: 2021-11-15 21:21:10