21 grudnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Szkolnym Konkursie Kolęd dla klas 4-8.
Głównym celem konkursu było propagowanie polskich kolęd. Ponadto, w tym roku konkurs został rozszerzony o możliwość zaśpiewania kolędy lub świątecznej piosenki w języku angielskim, co było dodatkowym atutem. Klasy podjęły wyzwanie i zaśpiewały jedną wylosowaną przez siebie kolędę.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i wpływ na tworzenie świątecznej atmosfery.