Uczniowie klas 7-8 Mistrzami Rejonu w Halową Piłkę Nożną

W poniedziałek 18 grudnia chłopcy z klas 7-8 pod opieką pana Andrzeja Leszczyńskiego wybrali się do Ciechanowa, aby jako mistrzowie powiatu wziąć udział w Mistrzostwach Rejonu w Halową Piłkę Nożną. Do zawodów przystąpiło łącznie pięć drużyn:

SP4 Ciechanów (gospodarz), SP3 Płońsk, SP Glinojeck, SP Bieżuń i my – SP6 Mława.

Mecze zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”. Jako jedyna drużyna w całym turnieju nie przegraliśmy żadnego meczu. Zajęliśmy ostatecznie 1. miejsce i wywalczyliśmy tytuł MISTRZÓW REJONU!!! Nasi uczniowie w każdym spotkaniu zostawiali „serce na boisku” i walczyli o każdą piłkę do samego końca, byli konsekwentni w swojej grze, co poskutkowało zdobyciem 12 bramek, a straceniem tylko 3.

Gratulacje dla uczniów „Szóstki” oraz panów Andrzeja Leszczyńskiego i Krzysztofa Koziatka.

Skład reprezentacji: Szymon Krystkiewicz (K) kl. 8a, Mikołaj Boruszewski, Oliwer Cecelak, Jakub Hincmanowski, Kacper Jędrzejewski, Mateusz Kuchar, Kacper Kuligowski i Olaf Wierzchowski (wszyscy z kl. 8b), Oskar Miłoszewski oraz Stanisław Smoliński (obaj z kl. 7c).

Wyniki poszczególnych meczów:

1. SP Glinojeck – SP6 Mława 0:3