Opcje widoku
Pomniejsz tekst
Podkreślenie linków
Reset

Wytrwałość w dążeniu do celu

Uczniowie z Ukrainy z klasy przygotowawczej I – III Szkoły Podstawowej nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego w Mławie, wysłuchali bajki w języku polskim i ukraińskim pod tytułem „Przygody Koziołka Matołka”. Głównym celem przeczytanej bajki było ukazanie wytrwałości w dążeniu do celu, mimo przeciwności jakie stają na naszej drodze. Po wysłuchaniu odbyła się dyskusja, czy warto podążać za swoimi marzeniami i celami, które stawiamy sobie w życiu. Uczniowie jednomyślnie stwierdzili, że należy stawiać sobie w życiu cele i podążać za nimi wytrwale. To nasze marzenia dają nam siłę do walki i motywują do dalszego zdobywania tego co nieznane. To one kształtują nasz charakter. Aby dążyć do celu potrzeba jest dużo cierpliwości i wytrwałości. Z tak ambitnego dążenia do celu można czerpać korzyści. Na koniec uczniowie kolorowali Koziołka Matołka według własnego pomysłu.

Data dodania: 2022-11-16 21:01:17
Data edycji: 2022-11-16 21:01:35

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!

Przejdź na stronę swojej klasy!

Przejdź na stronę swojej klasy!

,,Więcej nas łączy niż dzieli”

Cytat
aktualności i informacje