Zapraszamy do udziału w „Akademii Kompetencji Wychowawczych”.

Zapraszamy rodziny do udziału w projekcie pod nazwą „Akademia Kompetencji Wychowawczych”.

Projekt ma na celu wspieranie rodzin z  miasta Mława w budowaniu oraz pielęgnowaniu relacji z dziećmi opartych na  miłości, wzajemnym szacunku i zrozumieniu.

Dzieci uczestników warsztatów w trakcie zajęć mają możliwość wzięcia udziału w kreatywnych zabawach wspomagających ich rozwój (zajęcia dla dzieci od 3 roku życia).

Zapisy na  BEZPŁATNE ZAJĘCIA Akademii Kompetencji Wychowawczych od 1 września 2022 r. do 23 września 2022 r. Ilość miejsc ograniczona.

Sekretariat Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie, tel. 23 654 35 60  lub 23 654 27 69, e-mail: sekretariat@mops-mlawa.pl.

Planowana data rozpoczęcia zajęć: 29.09.2022 r od godziny 14.00 do 16.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej  im. Bolesława Prusa w Mławie, ul. 3 Maja 5.

Zadanie finansowane ze środków Samorządu Miasta Mława w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w zakresie zdrowia publicznego w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta Mława w 2022 r.

Data dodania: 2022-09-10 15:35:33
Data edycji: 2022-09-10 15:36:40