Cała klasa czyta Harre’go Pottera - Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego w Mławie

Cała klasa czyta Harre’go Pottera

Klasa V a ze SzkoÅ‚y Podstawowej nr 6 im. Kornela MakuszyÅ„skiego w MÅ‚awie w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 pracowaÅ‚a z lekturÄ… „Harry Potter” J.K. Rowling.

W ramach przygotowania do zajęć uczniowie zgromadzili wszystkie książki z tej serii, wypożyczajÄ…c je ze szkolnej biblioteki, i zaprezentowali w formie wystawy. NastÄ™pnie przebrani w stroje bohaterów książki (Harry, Hermiona, Dumbledore i inni) czytali najciekawsze fragmenty. Kolejnym etapem pracy byÅ‚o przygotowanie plakatów zachÄ™cajÄ…cych do przeczytania wszystkich tomów Harre’go Pottera. Plakaty zostaÅ‚y zawieszone w pracowni jÄ™zyka polskiego.

Data dodania: 2022-12-18 12:50:43
Data edycji: 2022-12-18 12:50:57

,,WiÄ™cej nas Å‚Ä…czy niż dzieli”